Zobacz filmy o Pharmindex® COMPLETE

Pharmindex® COMPLETE - Otocz pacjenta opieką w aptece i poza apteką

Poznaj moduł Pharmindex® COMPLETE zintegrowany bezpośrednio z Twoim programem aptecznym. Moduł umożliwia proces doradztwa lekowego. Farmaceuta w czasie transakcji widzi wszelkie niezbędne dane merytoryczne leku oraz może dodatkowo wydrukować spersonalizowaną etykietę lekową - Pharmetkę naklejając ją na opakowanie leku dla pacjenta. Pharmindex Complete powstał, aby zwiększyć komfort Twojej codziennej pracy z pacjentem.

Pharmindex® COMPLETE - Twoje 7 kroków do wydania PHARMETKI pacjentowi

Z filmiku dowiesz się jak krok po kroku korzystać z modułu Pharmindex® COMPLETE zintegrowanego bezpośrednio z Twoim programem aptecznym. Kiedy się uruchamia? Co oznaczają kolejne pola wyświetlanego okna? Które informacje są tylko do Twojego wglądu? A które możesz przekazać pacjentowi na Pharmetce.

Pharmindex® COMPLETE - łatwiejsza komunikacja z pacjentem z Ukrainy

Słowniki polsko-ukraińskie: https://pharmindexcomplete.pl/slowniki

Pharmindex® COMPLETE - Konfiguracja wyświetlania modułu

Z filmiku dowiesz się na jakich zasadach wyświetla się moduł Pharmindex® COMPLETE. Co zrobić, żeby wyświetlał się częściej lub tylko po ręcznym wywołaniu. Jak określić pulę leków dla których się wyświetla, kategorię dostępności leku i profil pacjenta.

Pharmindex® COMPLETE - Szybki dostęp do pełnej informacji o leku

Z filmiku dowiesz się, jak dzięki Pharmindex® COMPLETEuzyskasz szybki dostęp do informacji o leku (opisu Pharmindex, e-ulotki itp.) z poziomu Twojego programu aptecznego, bez korzystania z wyszukiwarki. Dostajesz pytania od pacjentów, potrzebujesz sprawdzić i wesprzeć swoją wiedzę wiarygodnymi danymi o leku? Tu z pomocą przychodzi Pharmindex Complete. Kiedy liczy się czas i chcesz znaleźć szybko informacje o leku, użyj znanego Ci skrótu klawiszowego Shift+F4.

Pharmindex® COMPLETE - instalacja drukarki DYMO 550 TURBO LAN

Moduł PHARMINDEX COMPLETE w KS-AOW daje możliwość wydrukowania personalizowanej etykiety lekowej (PHARMETKI). Jest to doskonały element komunikacji Farmaceuty z Pacjentem, który pozwala na przekazanie Pacjentowi kluczowych informacji o leku, nawet w sytuacji braku możliwości przeprowadzenia dłużej rozmowy przy okienku. Dostępne szablony etykiet lekowych (PHARMETEK) pozwalają nakleić etykietę na większość opakowań leków w sposób niezasłaniający innych ważnych informacji prezentowanych na oryginalnym opakowaniu.